День казки у бібліотеці для першокласників

       Працівники Комунального закладу «Бершадська бібліотека» для учнів 1-х класів Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка організували День казки у бібліотеці. Казки дарують нам відчуття дива і спокою. Тому добре б, щонайменше, раз у день, відволіктися від метушливої реальності й зануритися в чарівний світ казки.

    Бібліотекар Світлана Єгорова влаштувала маленьким гостям знайомство з бібліотекою: розповіла про бібліотечні правила, презентувала книжкові виставки, познайомила з кращими книгами, збірками казок, які є у бібліотеці, провела вікторину ” Відгадай казкового героя” та  гру- розминку «Що роблять мої долоньки?».   

  Спілкування та ігри  були захоплюючі, учасники продемонстрували знання казок, кмітливість та ерудицію. Також першокласники переглянули виставу «Сучасна ріпка» лялькового театру «Казкарик». Маленькі відвідувачі лялькового театру були у захваті від сучасних пригод героїв української народної казки «Ріпка». На згадку робили світлини, спілкувалися з «ляльками- акторами» бібліотечного  театру та бажали бібліотеці мільйон нових книжок, а Україні ПЕРЕМОГИ.

 Щасливі  та радісні діти обирали книги до смаку, обіцяли частенько приходити до бібліотеки    і  поверталися до своїх шкільних справ.