Еко-бібліо коктейль «Вода – мандрівниця»

Бібліотекар відділу з обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська провела для учнів 5-Ата 5-Б класу Бершадського ліцею еко-бібліо коктейль «Вода – мандрівниця».

Ліцеїсти  переглянули відеоролик «Вода – це життя», взяли  участь у пізнавальній грі «Вода знайома й загадкова», інтерактивній вправі «Так чи Ні» та водному конкурсі «I am water». Бібліотекар наголосила   учням про надзвичайну важливість водних ресурсів для розвитку суспільства та звернула увагу на важливість розуміння необхідності їхнього раціонального використання та збереження.  У ході заходу діти дізналися про те, навіщо людині потрібна вода, як правильно її пити, якими цілющими властивостями вона володіє та про роль води на нашій планети.

22 березня відзначається World Water Day – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ! Всесвітній день водних ресурсів відзначають у світі з 1993 року. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.