Ми – нація, яка читає! Ми – непереможні!

6 вересня 2023 року в День читання книг, у міському сквері бібліотекар відділу з обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська презентувала найцікавіші книги з нашої бібліотеки для дітей шкільного віку.

Сьогодні у всіх з’явилась прекрасна можливість виділити трохи часу, щоб надолужити згаяне зі свого списку «для читання», тобто почитати.

Останнім часом значно збільшилася кількість читаючих. Без перебільшення можна сказати, що книги допомагають нам краще розуміти один одного, відчувати себе менш самотніми і висловлювати свої складні емоції словами. Книги настільки сильні, що можуть переносити нас у часі і просторі – в минуле, сучасне, майбутнє. Вони здатні навіть перемістити нас в далекі світи, наприклад, в інші галактики. Причому для таких дивовижних подорожей, нам навіть не потрібно вставати з власного дивана.

Читання книг безумовно розширює кругозір дитини, робить її розумнішою, відмінно позначається на пам’яті, а також сприяє збагаченню її внутрішнього світу. Також читання книг збільшує словниковий запас (це найбільш очевидно у дітей), сприяє виробленню більш чіткого мислення, за рахунок цього ми більш ясно формулюємо і висловлюємо свої думки. Під час читання серйозних творів, ми постійно замислюємося про те, яку ж думку хотів висловити автор. При цьому наші мозкові звивини працюють швидше і, що дуже корисно, розвивається наше логічне мислення, поліпшується спостережливість і стає гостріше наш розум.

Приєднуйтесь сьогодні до святкування і проведіть день, як можна більше читаючи. Візьміть книгу з книжкової полиці або вирушайте в бібліотеку. Ви можете купити нову книгу, яку давно хотіли прочитати. Святкуйте, не забуваючи при цьому – залучати до читання книг друзів і близьких!

Читайте книги і будьте щасливі! Запрошуємо до бібліотеки!