Проведено Всеукраїнський «Добрий урок»

Бібліотекарі відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» провели  урок доброти в рамках акції  Всеукраїнський «Добрий урок» для учнів 6-“Б” класу Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка (класний керівник Тетяна Паламарчук).

Для «Доброго уроку» організатори руху #Щедрий вівторок запропонували спеціальні методичні матеріали, що допомогло бібліотекарям краще донести повчальну інформацію дітям. Ліцеїсти із захопленням  ділились про те, які добрі справи зробили чи планують втілити в життя. Це і допомога тваринам, і збір речей для дитячих будинків, і допомога ЗСУ. Свої вчинки вони записали на сердечках, які прикріпили на дереві благодійності. Також учні познайомились з добіркою книг з бібліотечного фонду, які надихають на добрі справи і навчають, як робити перші кроки до добра і благодійності.

 #ЩедрийВівторок був запроваджений в Україні у 2018 році завдяки ініціативі Zagoriy Foundation у співпраці з БФ “Таблеточки”, Українським форумом благодійників та “Клубом Добродіїв” з метою розвитку культури благодійності у країні. До руху долучилися координатори багатьох соціальних проектів, створених для підтримки дітей сиріт та літніх людей, розв’язання екологічних проблем.

Цього року особливу увагу організатори руху приділяють ініціативі #ЩедрийВівторокДіти, що була започаткована для залучення дітей до добрих справ та розвиток культури благодійності серед молодого покоління. За допомогою спеціально розробленого та випущеного посібника “Уроки Доброти”, який містить інформацію про історію благодійності в Україні в доступній формі.