Пропонуємо  тематичну поличку: «Бібліотечна спільнодія: Е-урядування та Е-демократія»

З 8 по 12 травня 2023  року проходить Тиждень Відкритого Уряду, протягом якого  заходи відбувається у країнах – учасницях міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», серед яких і наша держава Україна.

 Читальний зал КЗ «Бершадська бібліотека» пропонує ознайомитись з інформаційною тематичною  поличкою: «Бібліотечна спільнодія: Е-урядування та Е-демократія».  

    В умовах глобалізації та розбудови інформаційного суспільства, традиційні способи взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування з громадянами та бізнесом стають недостатньо ефективними. Для створення нових, більш зручних методів доступу до інформації та послуг, все частіше застосовуються сучасні інформаційно-комунікаційні технології, такі як електронне урядування, електронна демократія, електронний уряд та інше. Впровадження електронного урядування передбачає реалізацію послідовного, комплексного та індивідуалізованого підходу до надання державних послуг та інформації для населення. Створюється електронні документи та електронний цифровий підпис, електронні каталоги. Україна стала першою країною у світі, в якій електронні паспорти мають таку саму юридичну силу як і фізичні аналоги. Більш детальніше з даною інформацією ви можете ознайомитися в читальному залі КЗ «Бершадська бібліотека», де представлено тематичну поличку «Бібліотечна спільнодія: Е-урядування та Е-демократія».