30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня Бершадська районна книгозбірня  гостинно зустріла  читачів святково оформленим  приміщенням.

День--006

 

Вітання Начальника відділу культури і туризму Заслуженого працівника культури України Герасимчук Надії Миколаївни

В цей день  читачі змогли:

– взяти участь в екскурсіях по бібліотеці;

– ознайомитись з надходженнями нових книг в читальній залі під час презентації книжкової виставки «Читати – це модно»;

 

День-006День-008

На  абонементі бібліотеки протягом дня працюватиме відкритий перегляд літератури«Сьогодні свято храму книг» на якому представлені  твори місцевих авторів про бібліотеки і бібліотекарів Бершадщини Петра Маніленка «Сузір’я Бершадських талантів» і Григорія Погончика «Джерело знань. Бібліотеки Бершадщини», також матеріали з періодичних видань про діяльність бібліотек протягом року.

День10

Об 1100 до нас завітали учні які взяли участь в голосних читаннях віршів Тараса Шевченка, приурочених його 200 – річчю від дня народження.

День016

 

Відеорепортаж в Фейсбук  https://www.facebook.com/video.php?v=279032155619836&set=vb.100005391619076&type=2&theater

День-018

Низку заходів, присвячену цій даті, сільські бібліотеки  розпочали Днем відкритих дверей  «Книга дарує натхнення». Основним заходом якого стали виставки презентації  художніх робіт, виконаних читачами бібліотек за «підказками», знайденими в книгах. В ряді бібліотек також відбулися заходи приурочені 200 – річчю від дня народження Т.Шевченка.

Відеорепортаж  про заходи буде розміщено на офіційному сайті Бершадської районної бібліотеки і в соціальній мережі «Фейсбук».

Наше свято співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. То ж віри Вам у власні сили, надії на те, що наша праця буде достойно визнана, любові користувачів і мудрості у здійсненні великих планів.