«Стежками української писемності»(Літературна подорож)

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.     9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемности та мови

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця.     9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови.

Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

Бібліотекар відділу з обслуговування дітей Бершадської ЦРБ Олена Струтинська презентує літературну онлайн-подорож «Стежками української писемності», з якої користувачі бібліотеки дізнаються, що для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

Земля українська стародавня, така ж давня, і наша мова. Учені довели, що вік нашої мови – 7 тисяч років. З покоління в покоління, в часи розквіту та падіння передавали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула.

Переглянути літературну онлайн-подорож «Стежками української писемності» можна за посиланням https://youtu.be/puGSLFDw0L8