Бершадські бібліотекарі влаштували «Осінній бібліопікнік»

29 жовтня 2021 року бібліотечні працівники   КЗ «Бершадська бібліотека» організували  для відвідувачів міського парку  «Осінній   бібліотечний пікнік».    На одній з алей  розгорнули  книжкову виставку «Бібліотека запрошує»,  виставку –перегляд  для малюків,  а  в корзинках розмістилися  «Катрусині скарби».  Сама погода сприяла проведенню такого заходу.  Осінній парк вкрито жовтим килимом, поряд річка, дитячий майданчик і свіже повітря. Разом з бібліотекарем відділу обслуговування дітей  Оленою Струтинською  учасники подорожували  сторінками улюблених книжок, розгадували загадки.   Частування у вигляді  «книжкового, казкового асорті»,  продовжилось пригощанням  фруктами та  смачними цукерками.  Діти були задоволені, а їх посмішки то найголовніша оцінка.

     Дорослі теж не були обділені увагою, для них  бібліотекар Олена Маліцька   презентувала сучасні популярні  художні книги, які можна отримати в бібліотеці.

    Поповнити знання дорослих і дітей новою інформацією, долучити до книги, зацікавити  читанням – ось мета подібних заходів. Бо скільки б не було  користі від сучасних гаджетів, все одно без бібліотеки – осередку духовності та знань, скарбниці людської мудрості – наше життя уявити важко.

     Бібліопікнік промайнув швидко, весело і цікаво. КЗ «Бершадська бібліотека» запрошує  дорослих і дітей завітати до бібліотеки, де можна  корисно провести  час із книгою. У нас  кожен   отримає яскраві емоції,  радість від спілкування з літературними героями, друзями і зможе  розважитися на всі сто.

  Завітайте в бібліотеку, тут чекають саме на ВАС!