Бібліотека запрошує переглянути виставку «Все буде Україна!»

    Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» презентує для користувачів тематичну  виставку «Все буде Україна!».

    Сьогодні десятки тисяч наших синів, братів, чоловіків, коханих – патріотів України  виборюють свободу, незалежність і територіальну цілісність держави   на передовій.   На світанку 24 лютого 2022 року Росія розв’язала повномасштабну війну проти України. Окупанти випустили по Україні тисячі ракет, зруйнували десятки тисяч об’єктів інфраструктури, цілі міста, як Буча, Ірпінь, Гостомель, Харків, Маріуполь, Чернігів.   Рашисти змусили майже 10 мільйонів людей покинути свої домівки. З першого дня вторгнення країна-окупант порушує всі правила ведення війни і масово чинить воєнні злочини проти мирного населення, вбиваючи, ґвалтуючи, грабуючи українців на окупованих територіях. Але Україна була, є і буде. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 

    На виставці представлені книги з історії України, архівні матеріали, спогади які свідчать про масовий терор, репресії, примусові депортації, штучні голодомори, які чинила і чинить Росія проти українського народу.

   Діяльність бібліотеки сьогодні спрямована на забезпечення населення українською книгою,  національно-патріотичне виховання, задоволення культурно-освітніх потреб громади та забезпечення захисту національного інформаційного простору. Література дає відповіді на нинішні  військові виклики, адже, на жаль, багато поколіннь українців пережили те, що переживаємо ми зараз, і все це закарбовано  у книгах.  Читання лікує і знімає стрес. Читаємо історичні книги.  Бо якщо ми не вчимо історію, рано чи пізно вона приходить нас убивати. І головне: обов’язково читайте з дітьми, бо навіть під час війни у них має бути звичне життя, наскільки це можливо.

     Шановні користувачі! Бібліотека під час воєнного стану працює для користувачів щоденно з 9.00 до 14.00 год. Вихідні : субота та неділя. Запрошуємо завітати у бібліотеку.