День книгодарування: отримуємо книги з любов’ю

Сьогодні в КЗ «Бершадська бібліотека» завітали найактивніші користувачі та подарували бібліотеці книги. 14 лютого – Міжнародний день книго дарування, який у світі відзначається з  2012 року.  Започаткувала його мати трьох  дітей та засновниця популярного американського порталу дитячої книжки “Delightful Children”s Books” Еммі Бродмур. День книгодарування – це нагода  подарувати цілий світ неймовірних пригод, яскравих емоцій, теплих спогадів, силу-силенну тепла, ще й прищепити любов до читання.

   Однією з особливостей Дня книгодарування є те, що він припадає на 14 лютого та дарує ще один привід нагадати про свої почуття.

День книго дарування  створений для популяризації читання, як серед малечі, так і серед дорослих, щоб люди розвивалися та духовно збагачувалися. Традиційно, у цей день люди обмінюються книгами: дарують їх один одному, чи навіть перехожим, залишають у поштових скринях, в книгарнях, бібліотеках. Головне – подарувати з книгою тепло, ніжність, увагу. А ще, це гарний привід змотивувати до читання.

Тож приєднуйтесь до Дня книгодарування та подаруйте книгу у бібліотеку.