Екскурсія «Чарівне царство книжок»

До відділу з обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека»  на екскурсію під назвою «Чарівне царство книжок» завітали учні Бершадської ЗЗСО№3 3-В класу (класовод Оксана Шевчук).

В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм  відвідувачам. Діти  завітали в  чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. 

Бібліотекар Олена Струтинська провела екскурсію, познайомила дітей з абонементом для учнів 1-4 та 5-9 класів, новинками періодичних видань, довідковою літературою дитячої книгозбірні. Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, картотеками, книжковими виставками та поличками, відповідали на питання вікторини «Книга – джерело знань». Всі охочі вибирали цікаву літературу  та записались до бібліотеки.

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, популяризує книгу, розвиває художній смак і самостійність  дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм популяризації  літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг. Книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та знань. А якщо діти хочуть дружити з книгами, необхідно бережливо ставитися до неї, і вона розповість багато цікавого.