Інформаційна кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Інформаційна кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

5 серпня до Бершадської центральної районної бібліотеки завітали співробітники Бершадського РВ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області з метою культурно – просвітницьких заходів із засудженими особами, які перебувають на обліку служби.

на сайт

Відвідувачі бібліотеки ознайомились з книжковим фондом бібліотеки, періодичними виданнями: газетами, журналами. Оглянули книжкові виставки, краєзнавчі матеріали, інформаційні стенди.

IMG_20190802_130212 (1)

Бібліотекар абонементу з обслуговування дорослих Іванчишина Алла представила стенд «Були у рабстві? Звернись! Отримай допомогу!» в рамках інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

IMG_20190802_130506 (1)

 

Матеріали на інформаційний стенд надав відділ сім’ї, молоді та оздоровлення  управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

DSCN9538

Присутні ознайомились з основними формами торгівлі людьми, способами вербування, передачі та переміщення з метою експлуатації,  акцентуючи увагу на запобіжних заходах при плануванні поїздок за кордон та наданні  державної допомоги у разі потрапляння до трудового рабства.

DSCN9537

Присутні переглянули тематичні буклети  «Дізнайся більше»,  «Якщо ви потрапили у ситуацію, коли…», «Якщо ви їдете за кордон…» з телефонами «гарячих ліній»,  кол – центру Мінсоцполітики, громадських організацій, які можуть надати допомогу у разі необхідності повернення  на Батьківщину.

DSCN9536