Книжкова виставка-інсталяція «В книжковій пам’яті миттєвості війни»

До Дня Перемоги  над нацизмом у Другій Світовій війні та до Дня пам’яті та примирення у Бершадській бібліотеці бібліотекарем Іванчишиною Аллою була оформлена тематична книжкова виставка – «В книжковій пам’яті миттєвості війни».

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.

Книги, представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів. Основна мета книжкової виставки – показати відвідувачам, якою великою ціною нашому народу дісталася Перемога і ще раз нагадати, що цей всесвітньо-історичний подвиг не згасне у віках, він назавжди залишиться у вдячній пам`яті людства.

#культураВінниччина #Марафон_памяті #Перемога76