Книжкова виставка – пам’ять «Герої не вмирають!»

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Вшановуючи  пам’ять Героїв Небесної Сотні, працівники  читальної зали Комунального закладу  «Бершадська бібліотека» представили книжкову виставку – пам’ять «Герої не вмирають!»

   Завдяки учасникам Майдану та Героям Небесної Сотні змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

    Шановні читачі! Запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитися з представленими на виставці документами, книгами і публікаціями в журналах та збірниках, які розкажуть про тих, хто не побоявся куль і кийків, поклав своє життя за рідну Україну, показав всьому світові, що українці ніколи не стануть на коліна.

    Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!