Книжкову виставку-спогад „Ти вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій…”

15 ЛЮТОГО В НАШІЙ КРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ СКОРБОТНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ. ВСІ ТІ, ХТО ВОЮВАЛИ НА АФГАНСЬКІЙ ЗЕМЛІ І ПОВЕРНУЛИСЯ З АФГАНІСТАНУ, І ТІ, ХТО НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИЛИСЯ ТАМ, І ТІ, ХТО ВІРИЛИ В ПЕРЕМОГУ – ДОВГО ЧЕКАЛИ ЦЬОГО ДНЯ – 15 ЛЮТОГО 1989 РОКУ.

Десять років йшла неоголошена війна. У тому поході обірвалися тисячі життів молодих радянських воїнів. Часто це були хлопчаки, яких іноді тягнуло на дитячі забави, але конституційний обов’язок зробив їх солдатами. А солдати не обговорюють накази. Вони їх виконують. Там, в ущелинах і на перевалах гористого Афганістану, воїни-інтернаціоналісти довели: вони гідні продовжувачі слави ветеранів Великої Вітчизняної війни, вони – умілі їх учні.

Вірність бойовій дружбі, готовність пожертвувати собою заради товариша, безстрашність у бою, винахідливість у скрутних обставинах – це риси воїнської майстерності і доблесті були постійними супутниками цих по суті хлопчаків, одягнутих у військову форму.

В Бершадській бібліотеці бібліотекар Іванчишина Алла підготувала до цієї дати книжкову виставку-спогад „Ти вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій…”. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків.

Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль… Таким болем для багатьох громадян колишнього Радянського Союзу став Афганістан. Залишається він біллю і сьогодні…