Комунальний заклад Бершадська бібліотека долучилась до інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів»

В Україні триває інформаційна кампанія «Україна без бар’єрів».  Бібліотеки Бершадської міської територіальної громади  долучились до проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо безбар’єрності серед користувачів  для популяризації  у суспільстві культури безбар’єрності, як філософії гідності та прийняття населенням.

Адже, на жаль,  українці мало обізнані про культуру безбар’єрності та недостатньо чутливі до проблем маломобільних груп. Для покращення обізнаності та налагодження належної комунікації, бібліотечні працівники Комунального закладу  «Бершадська бібліотека» пройшли освітній онлайн-курс «Безбар’єрна грамотність»,  успішно склали тести та отримали  електронні сертифікати.  Життя без перешкод та упереджень має стати нормою для кожного. Бо відсутність безбар’єрного середовища не лише створює проблеми для мільйонів громадян, але і призводить до загального погіршення добробуту кожної людини.

Метою інформаційної кампанії є підвищення поінформованості  громадян України та збільшення їх активності у реалізації своїх прав та форм суспільного життя.

 14 квітня  2021 роук Кабінет міністрів України затвердив Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Її головна мета: створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.