Прем’єра книги «Кримські татари: від етногенезу до державності»

Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» презентував користувачам книгу Гульнари Абдулаєвої «Кримські татари: від етногенезу до державності».

Живучи на одній території, наші народи як хороші сусіди ділили побут та культурні традиції один одного. Українська та кримськотатарська культури глибоко перепліталися впродовж століть.

Видання не просто начерк до життя й становлення кримських татар як етносу, це чудова можливість для читачів будь-якого віку довідатися й поміркувати в історичному (а подекуди й політичному) ракурсі про те, ким насправді є кримські татари, кримчаки, караїми, звідки вони взялися і яким чином сформувалися як народ. І чому зараз вони разом з іншими, на жаль, нечисленними етнічними групами змушені боронити свій статус корінного населення півострова, і якою є їхня роль у формуванні сучасної України. Детальне дослідження кримського історика Гюльнари Абдулаєвої допоможе відновити багатовікову етнічну історію кримських татар та інших корінних народів Криму, розвіє численні нав’язані міфи, продемонструє національну самобутність, унікальність та цінність етносу кримських татар для людської цивілізації. Книжка для тих, хто хоче знати історію без купюр.

Запрошуємо користувачів завітати  в Комунальний заклад «Бершадська бібліотека», та ознайомитись з іншою літературою, присвяченою кримськотатарській культурі та історії, а також ознайомитись з новими книгами, переданими у фонди бібліотеки від Українського інституту книги.