Презентація поетичних збірок Миколи Рудика, та Зої Герун

 «Духовного відродження роки,

Теплом сердець наповнені по вінця,

Вірші – як вишивані рушники

В узорах долі, в барвах українських»

 

12 січня 2017 року у читальній залі Бершадської центральної районної бібліотеки відбулась презентація поетичних збірок «Життя Ісуса Христа» Миколи Рудика, та «Вірую» Зої Герун.

9a

Сьогодні,  українці по – новому осмислюють себе і своє місце в житті, з величезною цікавістю звертаються до своїх витоків, до релігії, розуміючи, що тільки там можна знайти відповіді на те, як потрібно жити з вірою у Бога, черпаючи натхнення для в творчості, знаходячи суть і зміст свого буття на землі.

3a

Справжньою цінністю, головним надбанням Бершадщини завжди були талановиті люди – ті, хто за покликом душі береже скарби народного мистецтва, шанує і творить високу культуру, примножуючи славу Бершадського краю. До славної когорти діячів Бершадщини, які працювали на ниві української культури відноситься поети Василь Думанський, Наталка Поклад, Марія Ясакова, Лідія Зарічанська, письменники Микола Студецький, Анатолій Мельник, краєзнавці Петро Маніленко, Федір Шевчук, Григорій Погончик, художники Прокіп Колісник, Олексій Степовий, Василь Корчинський та багато інших.

1a

Привітати з виходом нових поетичних збірок Миколу Рудика, та Зою Герун прийшли заступник голови районної ради Пересунько Сергій Васильович та завідуюча відділом культури Герасимчук Надія Миколаївна.

6a

На фоні заздалегідь підготовленої Юлією Лучик слайд – презентації за ілюстраціями з книги, у власному виконанні автора прозвучали уривки зі збірки Миколи Рудика «Вірую».

2a

Тема релігії, різдвяних свят цікава місцевим авторам авторам. Цимбалюк Марія Миколаївна виступила із авторським віршем «Різдво!»

4a

 

З напутнім словом звернувся настоятель Української Греко – Католицької Церкви, протоієрей Будник Михайло Михайлович.

5a

 

Слова вітань прозвучали від колег – краєзнавців Маніленка Петра Васильовича, Похили Прокопа Павловича, та родини та друзів авторів.

7a

По закінченню слово мала директор Бершадської центральної районної бібліотеки Лева Наталія Володимирівна, яка побажала авторам здоров’я, натхнення, усіляких гараздів, та творчого довголіття. Подякувала за подаровані книги, ініціативність, збагачення літературної скарбниці Бершадщини та розвиток духовної культури рідного краю!

8a