Презентуємо книжково-ілюстративну виставку «Війна у кожного своя»

15 лютого –  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день встановлено  на підтримку ініціативи громадських організацій та з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав Указом Президента України від 11 лютого 2004 року.

Віддаючи данину поваги всім учасникам цих подій працівники читального залу КЗ «Бершадська бібліотека» підготували книжково – ілюстративну виставку «Війна у кожного своя», на якій представлені фотопортрети  та матеріали про наших земляків, полеглих в ті воєнні роки, історико-документальні матеріали, а також художні та публіцистичні твори про афганську війну.

            Найтривалішою була військова інтервенція колишнього Радянського Союзу у Афганістані. Захищати революцію в «братській»  країні були направлені понад 150 тис. українців. Більше трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулись в Україну інвалідами, чимало вважаються полоненими і без вісті зниклими.

 Закінчилася десятилітня ніким і нікому не оголошена трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю
солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в наше життя фронтовим вітром.
Летять, відлітають у вічність роки і скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імена воїнів-афганців.