Проведена книжкова акція «Бібліорюкзачок»

28 жовтня   2021 року  в рамках промоції читання серед школярів,  бібліотекар відділу з обслуговування дітей КЗ «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова організувала книжкову акцію «Бібліорюкзачок».  Бібліотекар відвідала учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів  Бершадського закладу загальної середньої освіти №1, ознайомила їх із місцезнаходженням дитячої бібліотеки, правилами поводження з книгою, запросила приєднатися на осінніх канікулах до великої бібліотечної родини. Діти ознайомилися з цікавими дитячими книгами та пізнавально-розважальними періодичними виданнями, які бібліотекар принесла у своєму бібліорюкзачку.

       Відомо, що читання в ранньому дитинстві допомагає дитині розвиватися і мислити. Крім того, читання збільшує словниковий запас, розвиває фантазію і кругозір, покращує грамотність. Діти несвідомо порівнюють себе з головними героями книг і разом з ними намагаються пережити ті чи інші події. Тому книги варто вибирати уважно. При виборі книги,  бібліотекарі  враховують вік та інтереси дитини, книга повинна зацікавити.

       Юні читайлики пообіцяли стати читачами бібліотеки та через книгу вирушити на зустріч неймовірним пригодам, поринути у захоплюючий світ мрій та фантазій.

       Тож гостинно просимо до нас!  До зустрічі у бібліотеці !!!