Сучасна бібліотека – це центр громадського життя

У читальній залі Комунального закладу «Бершадська бібліотека» відбулась  підсумкова нарада бібліотечних працівників Бершадської міської територіальної громади.    Директор КЗ «Бершадська бібліотека»  Людмила Німчук  підвела підсумки роботи бібліотек за 2021 рік та поінформувала про основні акценти і  заплановані заходи на 2022 рік. Відзначила   активну соціокультурну діяльність окремих бібліотек та звернула увагу на  подальші  необхідні дії бібліотечних працівників  по формуванню позитивного іміджу бібліотечних  закладів.

    Під час наради  обговорили проблемні питання щодо організації роботи бібліотечних закладів, планування і обліку роботи, про участь у Всеукраїнських та регіональних конкурсах та проєктах.

    Методистом КЗ «Бершадська бібліотека» Катериною Нагірняк  проведено аналіз статистичної документації бібліотек, надано консультації з обліку цих даних згідно офіційних документів.

    Присутні також отримали консультації бібліографа – краєзнавця Юлії Маршук щодо краєзнавчої діяльності бібліотек, роботи  у соціальних  мережах та діяльності ХАБів «Цифрової освіти «ДІЯ».

    Голова районної організації профспілки працівників культури Тетяна Захарчук поінформувала щодо  деяких змін у Колективному договорі та запропонувала обговорити і прийняти Колективний договір Комунального закладу «Бершадська бібліотека» на наступні  три роки.

    Бібліотекарі спілкувались, обмінювались досвідом, вносили свої пропозиції щодо промоції книги та обладнанню затишних приміщень для цікавого проведення дозвілля.

   Підсумовуючи нараду  Людмила Німчук зазначила, що сьогодні бібліотеки змінюють свою функцію із книгосховища в інформаційні центри.  Нам необхідно модернізовувати простори бібліотек  та змінювати форми роботи. Сучасна бібліотека – це не тільки читання, це центр громадського життя, центр розвитку громади.