«В гості до книги» Бібліотека!

«В гості до книги» Бібліотека! Це чарівне місце — особливий простір, з особливою енергетикою, настроєм, затишком. Ніщо не може замінити спілкування з книгою. Бібліотека – це місце, де людина може знайти себе, пізнати світ або навіть змінити свою долю. Навіть, не встигши переступити поріг, відчуваєш запах історичної культури та таємниць, які приховують в собі книги.

Адже кожна нова книжка – це знайомство з цікавими героями, що можуть поділитися своїми вчинками, допомогти або порадити. До відділу з обслуговування дітей Бершадської бібліотеки на презентацію «В гості до книги» завітали учні 6 класу П’ятківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів з класоводом Багнюк Л.В.

Бібліотекар Олена Струтинська розповіла дітям про історію Бершадської бібліотеки, про шлях книги з магазинної полиці до книжкового фонду, познайомила з книжковими виставками, новими книгами та періодичними виданнями.

Такі заходи дуже важливі, адже вони прививають любов до книги та інтерес до читання. Книги – наші постійні супутники. Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини. Книга – наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить, отож шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть.

Книга – найбільший винахід людства. Ким бути? Яким бути? На ці запитання дають відповідь книги. Книги дарують нам цілющі зерна знань. Вони спонукають до творчого пошуку, прекрасних знахідок і відкриттів. За всіх часів люди славили книгу. Як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, сонячним сяйвом і рікою, що живить Всесвіт. Книга і сьогодні – важливе джерело знань.