Бершадські бібліотекарі провели патріотичну годину гордості

   «Соборна духом Україна» під такою назвою відбулась година гордості в Бершадському закладі загальної середньої освіти №3, яку провела бібліотекар відділу з обслуговування дітей комунального закладу  «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська для учнів 5-Б та 5-В класу.

  Бібліотекарі презентували тематичні  книги та ілюстрації.  Діти з цікавістю прослухали Легенду про дівчину–Україну, яку Господь обдарував піснею. Учениця 5-А класу, вокаліста  Олександра Герасименко виконала пісню «Черемшина».    

     22 січня наша країна відзначає величне національне свято – День Соборності України. У цей день в 1919 році, на Софійській площі в Києві, директорія Української народної республіки урочисто проголосила Акт возз’єднання Української  Народної  Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Це свято має історичне та політичне значення для суверенітету нашої держави.  Адже  через віки і роки Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.