Гостини у бібліотеці: «Відкриваємо творчість поета-земляка Володимира Прибили»

                                                              «Коли у небі бачу я пташину зграю,

                                                              У рідний край летіти соколом жадаю,

                                                                Де все до болю рідне серцю пізнаю…

                                                               Як опинитись хочу в рідному краю…»

                                                                                  В. Прибила

Сьогодні  до КЗ «Бершадська бібліотека» завітав поет-земляк, краєзнавець Прибила Володимир Олексійович – уродженець села Красносілка. Володимир Олексійович досить давно покинув батьківське гніздо, але  час від часу навідується до рідної оселі. За чашкою чаю автор розповів про себе, про свою творчість та подарував читачам бібліотеки власні видання. Серед подарованих книг збірка поезій «Мить життя», документально-історичне видання «Весна над Бугом», брошури «Красносілка: польське повстання 1831 року» та  «Красносілка: перший перепис населення 1796 року». 

У свою чергу директор КЗ «Бершадська бібліотека» Людмила Німчук подякувала Володимиру Олексійовичу за цікаву зустріч та подарувала власну книгу «Лікарі».

Володимир Олексійович належить до тієї когорти людей, що плекають цінність та красу родини, родоводу, має природній дар, душевну витонченість, толерантність, та велику любов до рідного краю, особливо до своєї Малої Батьківщини.

Автор читав власну поезію та розповідав про участь у Міжнародних літературних конкурсах. З його  захоплюючих розповідей бібліотекарі дізналися багато цікавих фактів з історії Бершадщини. Серед яких є  суперечливі дані, які  ще необхідно  довести, вишукуючи  історичну правду в архівах та друкованих джерелах. На завершення зустрічі Володимир Олексійович побажав читачам та колективу, щоб кожна мить життя навіювала гарний настрій і приємні спогади!

Довідково:

Прибила Володимир Олексійович – народився 28 жовтня 1963 року у с. Красносілка Бершадського (нині Гайсинського району)

Батьки – Олексій Омелянович та Віра Пилипівна – з дитинства прищеплювали любов до рідного краю, до людей, навчали перед за все самому бути людиною. У 1982 році закінчив школу та розпочав навчання у Вінницькому технічному училищі, потім у Київському державному університеті імені Т.Г. Шевченка. Після закінчення хімічного факультету університету у 1989 році розпочав свою трудову діяльність за фахом на ВО «Київський радіозавод».

Час летів. Приємні і радісні події змінювали гіркі та сумні, і навпаки. За цей час одружився, народилася донька.

Любов до рідного краю, краси і мелодійності української мови надихнула ще у старших класах школи до написання віршів, – щоправда, зі шкільних та студентських років нічого не збереглося. Свої вірші автор не друкував ніде, писав просто для душі, і тільки у 2006 році невеликим тиражем видав збірочку «Вогонь свічі».

Проходив військову службу в одному з підрозділів Служби Безпеки України.

Володимир Олексійович є автором збірок «Мить життя», «Журавлина пісня», «Боготворю». А також постійно здійснює краєзнавчі розвідки, частина яких уже видана, а інша чекає на свій час та спонсорську допомогу у виданні.