Інтерактивна патріотична гра «Я люблю Україну»

Цікава, пізнавальна, яскрава патріотична гра «Я люблю Україну» відбулася у

Комунальному закладі «Бершадська бібліотека». Відзначаючи День  захисника та захисниць України,  бібліотекарі Ольга Дашківська та Алла Іванчишина запросили на   патріотичну гру «Я люблю Україну» ліцеїстів 11-А класу  Бершадського ліцею ім. Анатолія Матвієнка, класний керівник Наталя Борисівна Фіщук.

Мета гри є поглиблення знань учнів про військову службу, формування патріотичних почуттів до Батьківщини та до наших відважних і мужніх захисників та захисниць. Учасники гри самі придумали назви команд і як результат змагалися дві команди : «Зозуленьки» та «Орли».

    Під час гри пригадали свої знання з історії України, а також традиції та звичаї українців різних часів. Здобувачі освіти  взяли участь у вікторині патріотичної тематики, козацьких конкурсах «Кришталева сова», «Де логіка?», «Ерудит», «Хто я?», «Факт чи фейк», «Музичний раунд», а також виконували інтерактивні вправи.

    Директор КЗ «Бершадська бібліотека» Людмила Німчук підбила підсумки  запеклих інтелектуальних баталій, за результатами усіх завдань перемогу здобула команда «Зозуленьки»

На завершення  заходу  користувачі бібліотеки організувалися  у бібліораптівку. КЗ «Бершадська бібліотека» запрошує  завітатати до книгозбірні, тут  на вас чекають нові книги, газети, журнали,  вільні Wi-Fi – зони та цікаве і корисне спілкування.

                                                                  

Онлайн- марафон «Бібліотек@ – твоя територія ПЕРЕМОГИ» Ми сильні! Ми незламні! Ми не переможні!

 #Бібліотека_твоя_територія_ПЕРЕМОГИ

#Всеукраїнський_день_бібліотек